Fizyoterapist Gökhan Akkaya - Fatsa Fizyoterapi - ORDU

Fizyoterapist Gökhan Akkaya - Fatsa Fizyoterapi - ORDU

HAKKIMIZDA

FZT.GÖKHAN AKKAYA

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldu.2 yıl sağlık bakanlığına bağlı kuruluşlarda fizyoterapist olarak çalıştı.Daha sonra da 1 yıl Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesinde Sağ.Atğm. Fizyoterapist olarak görev yaptı.Fzt. Gökhan Akkaya, mesleğiyle ilgili birçok ulusal ve uluslararası eğitimi başarıyla tamamladı.Hirudoterapi, Dry needing , manuel terapi, kranio sacral tedavi, mulligan konsepti üzerine eğitimlerini tamamladı.

Ordu/Fatsa’da hizmet vermeye başlayan kliniğimiz yaklaşık olarak 2000-3000 kişinin sağlığına kavuşmasına yardımcı olmuştur.Türkiyenin bir çok yerinden hasta kabulü yapmış olan kliniğimize yurt dışından Almanya, İtalya , Japonya,Azerbeycan gibi ülkelerden  de hasta kabulü gerçekleşmiştir.

Kliniğimizde bel fıtığı, boyun fıtığı, kireçlenme, donuk omuz,kas ağrıları,fibromiyalji, migren en çok uygulama yapılan hizmetlerdir.Bunun yanı sıra nörolojik rehabilitasyon,ortopedik rehabilitasyon,sporcu sağlığı, geriartrik rehabilitasyon,pediatrik rehabilitasyon, romatizmal rahatsızlıklar gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Kliniğimizde yapılan tedaviler kişiye özeldir ve en kısa sürede maksimum hedef almak hedeflenir.

Yapılan uygulamalar tamamiyle doğaldır hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.Her yaştan hasta grubuna güvenle uygulayabileceğimiz tedavi yöntemlerimiz mevcuttur.

Amacımız hastaların problemlerinin rahatlaması değil tamamiyle ortadan kalkması, kalıcı bir çözüm sunabilmektir.

Daha önce gördüğü tedavilerden memnun olmamış,fayda görmemiş hasta grubunda bile tedavi geri dönüşlerimiz gayet olumludur.

Ameliyatsız, iğnesiz,ışınsız yöntemlerde yaptığımız tedavilerde memnuniyet oranımız %90’ın üzerindedir.

Kliniğimizde alanında deneyimli,eğitimli,profesyonel arkadaşlarımız ile yaptığımız tedavilerle sizlere hizmet sunmak için buradayız.Daha detaylı bilgi ve randevu için bizlere ulaşabilirsiniz.

GELİN AĞRILARINIZDAN ÇOK KOLAY VE HIZLI BİR ŞEKİLDE KURTULALIM.

SİZLER İÇİN BURADAYIZ.

 

Fizyoterapist Gökhan Akkaya - Fatsa Fizyoterapi - ORDU

Sign In